Zaya Gayrimenkul Mimarlık İnşaat Yapı Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş.

Zaya Gayrimenkul Tüm Platformlarda Yanınızda

Zaya Gayrimenkul web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.

  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

İNSAN KAYNAKLARI

Zaya'nın insan kaynakları politikası temelde “doğru pozisyonlara doğru kişileri dahil ederek yüksek performans elde etmek” ilkesi üzerine kuruludur.


Zaya, sürdürülebilir başarısını ve rekabet gücünü çalışanlarının tecrübesine ve çeşitliliğine borçludur. Farklı eğitimsel ve mesleki geçmişten gelen Zaya çalışanları, deneyimleri, yetkinlikleri, fikirleri ve bireysel özellikleriyle, müşterilere kolayca farklı bakış açıları sunabilmektedir. Zaya, şirket çalışanlarına eğitim olanakları sunar, sisteme bilinçli katılımlarını sağlayarak da üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefler. Bu hedefle, çalışanlarının yetkinliklerini kurumsal deneyimleriyle geliştirmeleri ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için en uygun ortamı hazırlamaya çalışmaktadır. Zaya, personeline sürekli yatırım yapmakta ve çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

İş ve staj başvurularınız için iletişime geçmek isterseniz lütfen formu doldurunuz.

ZAYA GAYRİMENKUL, Kişisel Verilerin Korunması Politikas'nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.